PÄRMITAIGEN-PIRUKAD, KRINGEL-28.05.2022, 10.00

Koolitus toimub Poska tn.7, Tallinn, Tordikooli stuudios. Juhendab Õnne Tikerpalu.

Õpitoas käsitletavad teemad:
• Pärmitaigen ja tehnoloogia
• Pärmitaignast toodete valmistamisel esinevad vead
• Pirukatäidiste ja -maitsete, saiakeste katete kombineerimine
• Töövõtted pärmitaigna toote valmistamisel ja toote vormistamisel kringliks/ pirukaks.​

Kringli vormimisel tuleb vähemalt 3 eri moodust!
Osalejad teevad pärmitaigna, millest valmistatakse pirukad-saiakesed (nt kohupiimakorp, purukattega teesaiake, erinevate täidistega pirukad jm).
Kohapeal valmistatakse soolase ja magusa täidisega kringel.

Õpituba sobib kõigile, kel on huvi küpsetamise vastu.

Koolitusel valminud tooted kaasa! Grupis 5 inimest. Õpituba kestab ca 6h

Juhendab: Õnne Tikerpalu. Õnne on energiast pakatav Pohlatare perenaine Pärnust, kellel käes on käkitegu valmistada maiused alates hõrkudest kringlitest ja lõpetades peenete suhkrulilledega. Õnne on osalenud rahvusvahelistel tordikaunistamise kursustel Inglismaal, omades juba 3. PME kooli diplomit, lisaks PME Master Certificate´i. Õnne on käinud end täiendamas ka VenemaalItaaliasPoolas. Õnne Tikerpalu omab täiskasvanute koolitaja kutsetunnistust, tase 5!

Hind 79 eur-tasuda arve alusel. Arve tasumine kinnitab koha koolitusele.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada pohlatarekook(ätt)gmail.com

ÕPPEKAVA

REGISTREERUN SIIN