Tordid-kõik kaasaegsete tortide kohta, 5 päeva, 08.03-12.03.2021, eesti keeles

järgmine grupp 05.04-09.04.2021

TORDI KORREKTNE ÜLESEHITUS, MASSIGA KATMINE! KORRUSTORDI TEOORIA!

Õpitoas osaleja saab kaasa enda poolt kaunistatud tordid. Õpitoas ainult 5 osalejat, kohad täituvad kiiresti!

Selle koolituse kestvuseks 5 PÄEVA, mille jooksul saab osaleja teada maksimaalsel määral infot.  Koolituse  kestvuseks PÄEVAS on 10ah.

Koolitus koosneb kahest moodulist-

1. 2-päevane moodul, selle aja jooksul küpsetab õppija enda tordi jaoks biskviidid ja teeb täidise-kõik nullist! Paneme kokku kõrge ühe-korruselise tordi, min 10-12cm. Lisaks kogu teooria- kuidas vormistada, kuidas planeerida, kuidas transportida, kuidas lõigata, kuidas täidis ja vahekihid kokku panna. TEEME VALMIS VAHVLILILLE! Tordi kaunistamisel kasutame vahvlipaberit, vahvlipbaerist tekstuurid.

2. 3-päevane moodul- siin juba teeme valmis 2-korruselise korrustordi- kõik nullist, koos planeerimise, küpsetamise ja kokkupanekuga. Väga palju infot, sealhulgas paberkandjal kaasa- ankeedid kliendiga suhtlemisel jne. Selle mooduli jooksul jõuame tutvuda ja teha kaunistused sellsiest materjalist, nagu ISOMALT, SHOKOLAAD. Tordi katame massiga ja õpime kasutama ja looma erinevaid tekstuure.

Tordikooli koolitustel ei kasutata mulaazhe, koik tordid on maitsva biskviidi ja maitsva taidisega, sh tarrendatud vahekihid. Töö kaib vaikestes gruppides, personaalset lahenemist vajavates torditeemades ainult 3-5 inimest.
Läbitud teemad- kliendi noustamine ja ankeedid, projekti koostamine, korrustordi üleeshitus ja transport, kaasaegsed tordid, disainid, ja ootused sisule, tehnilised võtted, töövõtted,

Arutleme teemadel-tordidisain, tordid Eestis ja välismaal, kuidas luua oma stiili, miks on detailid olulised, kust osta, erialakirjandus jne Sirged servad, teravad nurgad!

ÕPPEKAVA

Registreeerumiseks vajuta lingile= REGISTREERUN

Väljastatakse tunnistus!

Juhendab Marka Sinkkonen=>juhendanud tordi- ja lillekoolitusi, õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal, sh Inglismaal, Venemaal, Lätis, Poolas, Itaalias. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate. Marika Sinkkonen on TORDITEADUS ja MINU PRANTSUSE KULLAKESED raamatute autor.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)tordikool.ee, õpitoa hind 999.6 Hinna sees on kogu vajaminev materjal/ toorainekohvi/ tee.  Lõunat saab süüa 200m eemal, Vesivärava kohvikus.

Koolituse tasu ei tagastata, välja arvatud koolitajast tingitud juhul, kui koolitus peaks ära jääma.

Antud koolitus sobib suurepäraselt nii algajale kui ka juba omal käel katsetanud huvilisele.

Kohtumiseni Tordikooli stuudios, Poska 7, Tallinn

UUDIS- koolituse läbinud õppija saab nimelise soodustuse-

• Koogimeister e-poest ostmiseks 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.
  • ICake e-poest ostmiseks Pavoni kaubamärgi tooted, 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.
  • Tordikool OÜ kaudu ostmiseks KItchenAid kaubamärgi tooted, 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.

Tordikool ♥ Sind