Tordikoolitus-tordi kokkupanek, viimistlus, pulgakoogid-16.11.2019, kell 10.00

LISAGRUPP 17.12.2019

VÕIMALUS VALIDA KAHE ERINEVA SISU VAHEL-SNICKERSI TORT VÕI ÜKS MARJANE TORT!

TEHNILINE KURSUS! Suur rõhk tordi korrektsele ülesehitusele! Igaühe jaoks on aega, keegi ei lähe ära kehva tootega!!

Nagu ikka, igaüks teeb oma tordi ja oma pulgakoogid, ja kõik see kaasa!

Tordikoolituse programm, mis sisaldab

• tordi kokkupanek-vajalikud töövõtted ja töövahendid, igaüks teeb oma tordi

• tordi viimistlus-sh täidis, retseptid, töövõtted ja töövahendid, valmistamine

• pulgakoogid-töövõtted ja valmistamine, retseptid, töövõtted, valmistamine

Pulgakookide katmisel kasutame Callebaut kvaliteetshokolaadi, pärleid ja muid käepäraseid kaunistusi.

P.S Tordi kõrgus on suurusjärgus 12-15cm!

Õpitoa kestvuseks on planeeritud 7h. Grupis kuni 5 inimest. Koolitus toimub Poska 7, Tallinn, Tordikooli stuudios.

Koolituse hind on 110€ (ei lisandu km). Soovi korral saab osta tordi transpordi tarbeks karbi.

Registreeri end koolitusele siin=> REGISTREERUN

Juhendab Marika Sinkkonen=>juhendanud mitmeid koolitusi, sh Tallinna Teeninduskoolis, Lianni Stuudios Tartus, Tigutoidu köögis jm. Õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal, sh Inglismaa, Itaalia, Venemaa, Poola. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate. Marika Sinkkonen on TORDITEADUS raamatu autor.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)tordikool.ee

Arve tasumine kinnitab koha koolitusele. Koolituse eest tasu ei tagastata.