UUS! 3D TORT-EIRATES GRAVITATSIOONI-17.11.2019, kell 10.00

Ole valmis kasutama saagi ja akutrelli! Vaatame üle, mis on polt, seib ja mutter 🙄

Tere tere, kogu see pere!

Ikka küsite ka uusi teemasid ja õpitubasid! Siit siis täiesti uus kursus, seda juba mujalt Eestis ei saa 🙂

Igaüks teeb oma tordi ja muidugi see shedööver kaasa!

Programmis:

• töövahendid- nagu mainitud, ole valmis kasutama saagi ja akutrelli! Vaatame üle, mis on polt, seib ja mutter 🙄

• kust osta, millist valida-kõik alates tordialusest ja teistest tööriistadest, toestus, vahelused jne

• retseptid, töövõtted ja valmistamine

• teooria ja praktika-st joonistame ja viime ellu

Õpitoa kestvuseks on planeeritud ca 8h. Grupis kuni 5 inimest. Koolitus toimub Poska 7, Tallinn, Tordikooli stuudios.

Koolituse hind on 125€ (ei lisandu km). Soovi korral saab osta tordi transpordi tarbeks karbi.

Registreeri end koolitusele siin=> REGISTREERUN

Juhendab Marika Sinkkonen=>juhendanud mitmeid koolitusi, sh Tallinna Teeninduskoolis, Lianni Stuudios Tartus, Tigutoidu köögis jm. Õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal, sh Inglismaa, Itaalia, Venemaa, Poola. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate. Marika Sinkkonen on TORDITEADUS raamatu autor.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)tordikool.ee

Arve tasumine kinnitab koha koolitusele. Koolituse eest tasu ei tagastata.