Ekleerid ja täidised 06.04.2019 kell 10.00

KÕIGE PÕHJALIKUM KURSUS EKLEERIDEST!

Õpitoas osaleja saab kaasa kohapeal valmistatu! Õpitoas ainult 4 osalejat!

Õpitoa kestvuseks on planeeritud ca 5h, mille jooksul saab õpitoas osaleja teada infot ja nippe ( ka paberkandjal kaasa), mis on vajalikud keedutaignast toodete valmistamiseks ja täidiste tegemiseks. Lisaks kaunistame oma ekleerid loominguliselt!

* Klassikaline keedutaigen-valmistamine
* Tooted- ekleerid, profitroolid/ puffid-valmistamine
* Tooted-täidised- vaniljetäidis, pistaatsiatäidis, grenadillitäidis jne-valmistamine
* Ekleeride täitmine ja kaunistamine, sh sisu ja välimuse kooskõla

Koolituse käigus kasutame klassikalist keedutaigna retsepti, samuti on kasutusel Laduree retseptid-prantsuse kondiitriklassika!
 REGISTREERUN SIIN

Koolitus toimub Poska tn.7, Tallinn, Tordikooli stuudios

Juhendab Marika Sinkkonen=>juhendanud mitmeid koolitusi, sh TallinnaTeeninduskoolis, Lianni Stuudios Tartus, Tigutoidu köögis jm. Õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal. Jätkab enese täiendamist pidevalt,olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid,PME Master Certificate.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)tordikool.ee, õpitoa hind 65€,tasumine toimub arve alusel. Jälgi maksetähtaega, tähtaja ületamisel vabastame broneeringu järgmisele huvilisele!

Arve tasumine kinnitab koha koolitusele. Koolituse eest tasu ei tagastata.

Tordikool ♥ Sind

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga