MUNAVALGE KREEM, PRITSTEHNIKA LILLED, AIRBRUSH, 21.05.2022, 10.00

LISAGRUPP 03.10.2021

Koolitus toimub Poska tn.7, Tallinn, Tordikooli stuudios. Juhendab Õnne Tikerpalu.

Koolituse teemad:

• kreemi valmistamise meetodid-retsept, valmistamine-arutleme

• PRITSTEHNIKA/ LILLED-POJENG, TULP, DAALIA, SINILILL, ORHIDEE, ROOSI 3 VARIANTI

• satsid ja pitsid ümber tordi

• värvide kasutamine, toonimine

• airbrush-tutvustus ja kasutamine

• töövahendid, töövõtted

Koolitusel tehakse söödav tort- peal harjutused-erinevad lilled ja tordi kaunistamine! Koolitusel valminud tort kaasa! Grupis 5 inimest.

SOBIB KA ALGAJALE!

Juhendab: Õnne Tikerpalu. Õnne on energiast pakatav Pohlatare perenaine Pärnust, kellel käes on käkitegu valmistada maiused alates hõrkudest kringlitest ja lõpetades peenete suhkrulilledega. Õnne on osalenud rahvusvahelistel tordikaunistamise kursustel Inglismaal, omades juba 3. PME kooli diplomit, lisaks PME Master Certificate´i. Õnne Tikerpalu on õppinud ka Venemaal, Poolas, Itaalias ja lisaks omab täiskasvanute koolitaja kutsetunnistust, tase 5!

Hind 95 eur-tasuda arve alusel. Arve tasumine kinnitab koha koolitusele.
Õpitoa kestvus ca 8-9 h, täpne aeg selgub koolituse käigus ja oleneb suuresti grupist. Soovi korral saab osta tordi transpordi tarbeks kõrge karbi, hind 2€

Lisainfo saamiseks palun kirjutada pohlatarekook(ätt)gmail.com

REGISTREERUN SIIN

Kohtumiseni Poska tn 7, Tordikooli stuudios