KEVADVEBINAR-25.03.2023 kell 12.00

Vebinar on tasuline-25.-
Lubasin teile ühte põneva vebinari kokku panna kevadpühadeks, et saaksite kodus valmistuda ja rõõmustada ennast ja külalisi ja muidugi on tooraine huvitav ja tooted igale maitsele.
Minu lemmik siin on pasha, isetehtud kohupiimast, mis on võrraatttuuuuu! Ma pole enne väga aru saanud, et miks sellist asja süüakse, kui võetakse pakist kohupiim ja siis vormi, aga nüüd, jah, hoidsin eelmisest aastast seda varuks teile ja ootasin pikisilmi, et oleks põhjust kohupiima ise teha.
Ja siis veel kohukesed, ka mitu varianti ja soovitusi mitmeid, vahukommitäidisega kommid ja shokolaad, ja kirsiks koogil meekook! Meekook on uues kuues ja väga vahva meisterdada ka lastega jällegi. Meekoogi sees on apelsini-campari tarrendi kuubikud. Kuid sealgi on teisi variante-need räägin üle.

Teen eetris läbi ja seletan kõik lahti! Salvestus jääb!

Vebinaril käsitletavad tooted:
-meekook apelsiniga
-kohupiima valmistamine ja pasha vormistamine
-vahukommitäidisega shokolaadikommid-shokolaadi tempereerimine ja kommid
-kohukesed-täidisega ja shokolaadikattega
-pakendamine jm soovitused, nt tooraine ja tarvikud
Kui oled huvitatud, siis ole platsis, raha 25.- palun kanda Tordikool OÜ, konto nr EE931010220250676229, selgitusse KEVADVEBINAR ja oma fb kasutaja.
Vebinari tarbeks on kinnine FB grupp, tule koputa!
Gruppi panen tööfailid ja kuhu jäävad videod alles ka hilisemaks vaatamiseks-määramata ajaks.
Tordikool Sind