TELLI RAAMAT-Minu prantsuse kullakesed 2, tartletid ja minikoogid

MINU PRANTSUSE KULLAKESED 2

Tartletid ja minikoogid

Nüüd saab raamatut tellida!
Raamatus on 136lk, palju ilusaid pilte ja palju samm-sammulisi õpetusi. Raamatu hind on Tordikooli kaudu tellides 21.- (Poes 21.9.-) Tordikooli kaudu tellides saad raamatusse ka autori pühenduse.
Trükist tuleb raamat 24.03 ja järgmisel päeval oleme valmis juba postitama. Soovi korral täida palun allolev link, väljastame arve ja tellimus jõustub kohe peale arve tasumist.

Selles kaunis kokaraamatus jagab autor oma aastate jooksul koolitajana tegutsedes omandatud teadmisi ja oskusi. Raamat sobib uudistamiseks algajale ja praktiliseks käsiraamatuks tõsisemale huvilisele. Leiad siit rikkalikult piltidega illustreeritud ja seetõttu hõlpsalt jälgitavad sammsammulised õpetused tartlettide ja minikookide valmistamiseks, glasuurimiseks ja kaunistamiseks ning ohtralt põnevaid retsepte täidiste valmistamiseks.

Autor kirjutab: „ Loodan, et leiad minu uuest raamatust taas uut ja huvitavat, saades inspiratsiooni, samuti oled väga teretulnud Tordikooli õpitubadesse.“