TÄHTIS! AL 26.08.2021 COVID-19 KIIRTEST KÕIGILE ÕPPIJAILE!

Vastavalt Vabariigi valitsuse kehtestatud korrale peame ka meie sisse viima mõningad muudatused.

Loodame mõistvale suhtumisele!

Lugege labi järgnev tekst ja jääme lootma, et meie eluolu normaalsus ühel hetkel taastub JA siis muutub olukord meile kõigile soodsamaks jälle!

Niisiis, tulles meile kursusele Tordikooli, ole valmis tegema covid-19 kiirtesti- ei midagi invasiivset, test toimub süljeprooviga ja vastuse testi tulemusele saab üsna koheselt-ca 10 minutiga.

Testima peavad KÕIK, kuna meile on oluline meie KÕIGI tervis. Me ei jaga inimesi vaktsineeritud või mittevaktsineeritud gruppidesse, ja on teada, et vaktsineeritud inimesed võivad samuti viirust edasi kanda. Seega minimaliseerime sellise testimisvõimalusega viirusesse nakatumist just meie juures kursusel olles!

Kursusele tuleb tulla ca 15 minutit varem, et arvestada aega testi tegemiseks ja vastuse saamiseks. Test maksab 5.-

Lisan ka lingi kiirtesti kohta, kes soovib rohkem lisainfot. LOE SIIT

SÜLJEGA ANTIGEENI KIIRTEST

KOHTUMISENI!