UUDISKIRI-ühed uksed sulguvad ja teised avanevad

Seekord on mitu asja kohe- Tordikoolis toimuvad vähesed ümberkorraldused– kohapealseid koolitusi me siin enam aktiivselt e ei tee. Uuest aastast keskendume pigem videokoolitustele ja vahel saavad toimuma ka vebinari vormis ülekanded.

Seega on oodata kohe aasta alguses riburada uusi videokoolitusi-jälgi ikka uudiseid!

Hetkel aga on veel novembris mitu uut koolitust, sh lastele, VAATA SIIT.  Viimast korda kohapeal ka šokolaadikommid-kui jõuad, tule, REGISTREERI!

Isadepäevaks on lisaks võimalik ka tellida kingitusi kallile, vaata siit LINGILT

UUSVorstikoolitus-teen seda paar korda ja siis keskendume jõulutoodetele- vaata üle siit LINGI kaugu- meil on päris mitu vahvat toodet, mida võiksid kaaluda sõbrale või kolleegile kingituseks!

Teen üsna pea ka nn laomüügi-vaatan üle, mida ma torditarvikutest saan teile hea hinnaga müüa-enamus on kasutatud asju, aga ehk leiad midagi endale. Selle kohta tuleb eraldi teade.

Niimoodi siis, oleme jõulude ootel-see nii vahva aeg ju, see ootus ja pühad ise ka muidugi! Isegi, kui pere on väike või hetk iseendaga-võta seda kui teekonda parema poole, sellega saadame ootused ja head mõtted teele!

Jõulutooted TELLIMISEKS!

History of Christmas - Origins, Traditions & Facts