RI-(suhkruglasuuriga kaunistamine) koolitus Inglismaal

Taas 8 tordimeistrit Inglismaal seiklemas.
RI kursus Inglismaal, edukalt läbitud.
Lisaks tõime koju kaks Masters Certificate´t-Õnne Tikerpalu ja mina, allakirjutanu. See tähendab seda, et oleme läbinud 3 erinevat moodulit ja välja teeninud Master´i tiitli!

10355567_723003037781946_7141893939287700095_o
Uued inimesed viime kursusele juba 17.novembril, koolituseks Suhkrulillede teema, kursuse läbinud saavad rahvusvahelise PME kooli tunnistuse.
Valentina KillinPiret VahtraSirje RüütelTriinu PajuLiina ElkenÕnne TikerpaluTerje KaskMarika Sinkkonen

Meie reis oli täis nalja, ootamatusi, sh muidugi pingelised õppepäevad. Tagasitulek Inglismaalt oli omaette seiklus. Kahjuks ei jõutud lennujaama õigeaegselt ja jäädi maha lennukist. Oh, seigeldes, maailmapilti avardades, ise kasvades peab nii mõndagi kogema. Mõni aeg hiljem meenutatakse kõike seda ju naerulsui, heldimusega. Tekivad ka elukestvad suhtes inimestega, kel sarnased huvid.

Juhhuu, uued seiklused ootavad!

Marika Sinkkonen