Shokolaadiakadeemiasse, Poola reis, 16.07-20.07.2016

Jälle ratastel. Või siis jälle tiibadel.

Seekordne koolitusreis viib meid Poola, Lodž´i, Callebaut Chocolate Academy õppeklassi.

2-päevane kursus peaks andma palju palju huvitavat ja uut, eelkõige shokolaadi hingeeluga süvitsi minemine, dekoratsioonid, jpm.

Reisiseltskond siis meil seekord järgmine: Triinu Paju, Sirje Rüütel, Ants Liiv, Inge Põldsalu, Tiiu Toom, Õnne Tikerpalu, Alice Sepp, Tuuli Särekanno, Kat Heinsoo,lisaks siis allakirjutanu-Marika Sinkkonen.

Luban ohtralt pildimaterjale ja infot tingimuste jm kohta, mis võiks huvi pakkuda juba järgmistele huvilistele.

Hetkeseisuga on nii, et meile tullakse Varssavisse vastu ja hiljem viiakse lennujaama ka ära, Lodž asub nii 1,5h autosõidu kaugusel Varssavist.

2-päevase koolituse enda hinnaks tuli 160€ (lisaks võimalus meil endil kokku panna koolituse põhiteemad), ja kingituseks lubati Callebaut põlled. Lisakuludena muidugi lennupiletid, majutus ja mõningal määral transport. Meid lubati sõidutada ka majutuskohast koolituskohta 🙂 Milline luksus, eks

Komplimendina pani oma käe alla ka Balt-Hellin, kelle kaudu sai igaüks kingitusena suurepärase raamatu- aitäh!

Chocolate Decorations, Jean-Pierre Wybauw

Niisiis, laupäeva hommikul on juba minek!

Tervitades, Marika

Tallinn