Suhkrulill, söödavad lilled, kevadel Moskvasse!

Plaanid kevadeks on tehtud-märtsi lõpus ja aprillis sõidamegi Moskvasse.

Moskvas ootab meid meie armastatud koolitaja Valeri Drei ja Bella Rosa stuudio.  Valeri ja Julia käisid maikuus Eestis ja Seikluskohvikus toimus koolitus kahele grupile- tehti külmast portselanist ja lillepastast roosi, rukkilille, daaliat, preeriakellukest. Igatahes sõrm sai sellega antud ja vähemaga enam leppida ei taheta, õppida on ju vaja siiski parimatelt!

Plaanis on nädalane reis ja minemas on lausa 2 gruppi!

Esimene grupp otsustas valida õppimiseks sellised lilled nagu pojeng, moon ja orhidee (kuuking), 4-päevane koolitus. Teise grupi inimesed panid koostöös kokku plaani lasta endale õpetada mooni, tulikat (ranunculus) ja kallat, super valik!

Seikluskohvik minu isikus siis organiseerib/ vahendab õppereisi, sh transpordi ja majutuse. Saab olema põnev, seltskond on kirju 🙂 Osaliselt ka järeleproovitud inimesed, kellega läheks ikka taas ja taas..

Kui sulle tundub, et tahaksid ka kindlasti sellise võimalusega liituda, siis igaks juhuks mainin, et on võimalus, et 1-2 kohta on veel saadaval, see selgub hiljemalt nädala lõpuks..

Pildid Bella Rosa stuudio lehel on sellised, et vaata ja imesta, ise loodame samasuguseid söödavaid shedöövreid hiljem oma klientidele pakkuda.

bella