Suhkrulill, suhkruroos, söödav lill, lillekoolitus

20.08-21.08.2016, 2-s osas lillekoolitus, ikka Seikluskohvikus, Tallinn, Kunderi tn.28

Sai seegi nädal minu jaoks läbi, seekord autasuks iga õpilase kaunid suhkruroosid, eranditult kõigil nii ilusad õied!

Antud koolitus oli sobilik ka algajale, st läbisime järjest kõik teemad- traadi valimine, lõikurid, lilleteip, tekstuurpressid, lillepasta jm.

Alustasime koonuse tegemisest ja sealt edasi läks lahti. Mulle meeldib õpilastele kätte anda “õng“, “kala” toovad nad ise välja. Kohati on see keeruline, sest vastutus on suur ja silma pead sa jõudma peal hoida igal liigutusel. Nii igaks juhuks, et olla õigel ajal kohal oma soovituste/ juhendamisega. Lihtsam oleks öelda, et tegema peab nii ja kõik teevad vaid minu järel. Aga vabandage, see oleks liiga lihtne 🙂

Mis aga ei tähenda, et ma anna kätte vaid töövahendid ja edasi vaadake ise. Oh ei, ettevalmistus peab ka olema tõsine, vaadata ja arutada pilte, võimalusi, tehnilisi vajadusi. Ja siis suur töö! Uskuge mind, see on tordiTEADUS.

Kasutasime Squires Kitcheni lillepastat, parim meie tingimustesse, ka suvel. Soetada saab seda väärt kraami nt Seikluskohviku e-poest või Koogimeister e-poest.

Jajah, sellevõrra ongi minu rõõm nii suur, et olles kõrval ja õpetades, tullakse välja suurepärase lõpptulemusega.

Natuke ehk soovitaks rohkem väänata ja käänata lehekesi, et nad veel loomulikumalt välja näeksid? Hahaa, mu enda roos näeb pildil pulksirge välja 🙂

Aga jah, braavo, kallid tänased õpilased Signe Jürgenson, Reelika Vihvelin, Merit Lootus-Kuusikmaa, Annely Rebina, Inge Põldsalu, Kairit Kesamaa!

Järgmised suhkrulille koolitused on septembris ja oktoobris. Vt ka Seikluskohviku lehel õpitubade rubriigis.

Pildimaterjali ka meenutamaks meie tegemisi siin.