Tordikoolitus-korrustordi kokkupanek, isomalt, volangid, airbrush-13.10.2018, kell 10.00

Tordikoolitus-korrustordi kokkupanek, isomalt, volangid-13.10.2018, kell 10.00

Koolitus toimub Tordikooli stuudios, Poska tn.7, Tallinn

Õpitoas osaleja saab kaasa enda poolt kaunistatud tordi!

Õpitoa kestvuseks on planeeritud intensiivset 7-8h, mille jooksul saab õpitoas osaleja teada maksimaalsel määral infot ja nippe ( ka paberkandjal kaasa), mis on vajalikud korrustordi kokkupanekuks, transpordiks.

Teemad, mida käsitleme, loe allpool Iga õpilane teeb oma tordi, st koolitus hõlmab nii teooriat, kui ka praktikat. Kokkupandav tort koosneb-üks korrus tehis, teine korrus biskviidi ja täidisega. Erikokkuleppega on võimalus teha mõlemad korrused kas tehistooriku peale, või vastupidi, mõlemad söödavad korrused.

• biskviit ja täidis-retsept

• tordi kokkupanek-töövõtted

• tordi katmine kreemiga-vajalik massiga kaetud tordi puhul, et saada perfektne toorik massi alla-retsept ja töövõtted

• tordi katmine massiga-töövõtted

• korrustordi kokkupanek-toestus jm

• isomalt-kaunistused

• volangid-3 erinevat tüüpi volange

• lill-lillepasta kasutamine, st õpilane teeb oma tordile lillepastast lille

• airbrush/ värviprits-tutvustamine, kasutamine

P.S Terve koolituse käigus rõhutakse õigetele töövõtetele!

Koolituse hind on 125€ (ei lisandu km). Hind sisaldab kerget suupistet päeva jooksul. Soovi korral saab lõunatada Vesivärava kohvikus, mis asub ca 200m kaugusel. Oma tort kaasa. Soovi korral saab osta tordi transpordi tarbeks karbi.

Registreeri end koolitusele siin=> REGISTREERUN

Juhendab Marika Sinkkonen=>juhendanud mitmeid koolitusi, sh Tallinna Teeninduskoolis, Lianni Stuudios Tartus, Tigutoidu köögis jm. Õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate. Marika Sinkkonen on TORDITEADUS raamatu autor.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)tordikool.ee

Arve tasumine kinnitab koha koolitusele. Koolituse eest tasu ei tagastata.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TrackBack URL