ERIOLUKORRA MUUDATUSED, VEEBINARID JM

Seoses erioukorraga lükkasime edasi mitmed koolitused. Õnneks on tulemas teatud leevendused ja ka Töötukassa lubab läbi viia grupikoolitusi maikuu keskpaigast, kuni 10 inimest grupis. Seega, kui on huvi, siis hakake taas piiluma meie koolitusi, ikka KOOLITUSKALENDRI lehelt kodulehel. 

  • Kes veel ei ole Tordikooli netipõhiseid tegemisi ja toimetusi –veebinare– leidnud, siis infoks, et tegime veidi rohkem, kui kuu aega tagasi FB keskkonnas grupi nimetusega TORDIKOOLI KURSUSED, seal oleme läbi viinud ja viime ka edaspidi mitmeid TASUTA veebinare,nt maikuu tegemised on näha sellel plakatil. Teinud oleme mitmeid pärmitaigna tooteid, sh pirukad, kringlid ja ka makroonid on täies ulatuses järelevaatamise võimalusega olemas.

Grupis on juba üle 5000 liikme ja tundub, et teie suur huvi aina kasvab. Grupp toimib toredas koostöös, mis annab võimaluse kohe ka vajalikke tarvikuid ja toorainet soetada- Marika SinkkonenTordikool, Õnne Tikerpalu- Pohalatare Köök, Merli Kiilo- Koogimeister e-pood. Tule uudistama!

  • On saadaval ka tasulisi veebinare, liitumine ja info marika(ätt)tordikool.ee kaudu

16-17.05- veebinar EKLEERID- 25.-

30.05- veebinar TARTALETID- 24.-

13.06- veebinar MINIKOOGID- 26.-

Need veebinarid on järelevaatamise võimalusega, kui ei ole võimalik kaasa teha online.

KLIENDID, kes te olite registreeritud grupikoolitustele ja mis said edasi lükatud, nt MAGUSALAUD, VÕI MINIKOOGID VÕI TARTALETID, võtke ühendust, soovi korral saab ümber vormistada teie koolituse veebinariks ja teeme tagasikande selle rahalise vahe ulatuses, mis tekib. Või jätate ootele või ettemaksuks või tulete siis ikkagi kohapeale, kui avaneb võimalus-kõik variandid sobivad!

 

P.S TORDIKOOL JÄTKAB OMA JUBA 8-AASTAST KOOSTÖÖD KITCHENAID EESTIGA JA KANNAB UHKUSEGA JÄRGNEVAT MÄRKI

Loodan, et olete püsinud terved või vähemalt olete nüüd hea tervise juures, kohtumiseni veebis või laivis (appi, kuhu me oleme jõudnud 😆 )

Tordikool ♥ Sind

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TrackBack URL

https://www.tordikool.ee/eriolukorra-muudatused-veebinarid-jm/trackback/

ÜLES TAGASI