MAKROONID, ka VEGAN makroonid, 29.10.2023, kell 10.00

Koolitus toimub Poska tn.7, Tallinn, Tordikooli stuudios.

KOOLITUSE HIND 79.- TORDIMEISTRITE LIIDU LIIKMELE -10%

Makroonid-need jalgadega kullakesed!

Vaatame üle ja arutleme teemal-makroonide “hingeelu”, sh õnnestumise vajalik eeldused tooraine ja töövõtete osas.

Koolituse teemad:

• itaalia meetodil makroonid-arutleme ja valmistame
  • vegan makroonid ja tavalised makroonid-valmistamine
  • tooraine-mandlijahu, muna, suhkur-arutleme
  • töövahendid, töövõtted
  • täidised-ganache ehk shokolaadikreem
  • arutleme sisu ja välimuse kooskõla teemal
  • nipid ja soovitused

KAASA RETSEPTID-

• SH 12 PÕHITÄIDIST, LISAKS TOPELTTÄIDISED, LISAKS MÕNED VEGANTÄIDISED

• VÄHENDATUD SUHKRUSISALDUSEGA MAKROONID, PISTAATSIA JAHUGA MAKROONID, MARJALISANDIGA MAKROONID

• PRANTSUSE MEETODIL MAKROONIDE RETSEPT, sh vegan retsept

Koolitusel valminud makroonid kaasa!

Juhendab Marka Sinkkonen=>juhendanud tordi- ja lillekoolitusi, õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal, sh Inglismaal, Venemaal, Lätis, Poolas, Itaalias. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate. Marika Sinkkonen on TORDITEADUS ja MINU PRANTSUSE KULLAKESED JA MINU PRANTSUSE KULLAKESED 2 ja TORDITEADUS 2 , raamatute autor.

Hind 79.-  (TML -10%) eur-tasuda arve alusel. Arve tasumine kinnitab koha koolitusele. Koolituse eest tasu ei tagastata.
Õpitoa kestvus ca 5 h.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)tordikool.ee
REGISTREERUN SIIN

Kohtumiseni Poska tn 7, Tordikooli stuudios!

Koolituse läbinud õppija saab nimelise soodustuse-

• Koogimeister e-poest ostmiseks 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.

• ICake e-poest ostmiseks Pavoni kaubamärgi tooted, 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.

• Tordikool OÜ kaudu ostmiseks KItchenAid kaubamärgi tooted, 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.