EESTIS ESIMENE! VEBINAR-KORRUSTORDID, salvestus!

EESTIS ESIMENE! VEBINAR-KORRUSTORDID

KÕIK KORRUSTORTIDEST, sh KÕRGED KORRUSED

Tuleb ka vol2, mis aitab Sind veel kaugemale ja kõrgemale-jälgi uudiseid-liitu uudiskirjaga!

Vebinar algab kell 10.00 Vebinaril osaleja saab teada maksimaalsel määral infot ja nippe ( ka FAILIDES), mis on vajalikud korrustordi valmistamiseks, kaunistamiseks, transpordiks! Online osaleja saab küsida ja arutleda.

Vebinar on osalejale järelevaatamiseks 3 kuud!

Registreeri end vebinarile siin=> REGISTREERUN

• ANKEET kliendiga suhtlemisel

• maitsva biskviidi KÜPSETAMINE, erinevad täidised, sh tarrendkiht

• tordi KOKKUPANEK-KÕIK korrustordi kokkupaneku kohta

• tordi TOESTUS

• tordi TRANSPORT

• tordi SILUMINE-katmine kreemiga-SIRGED servad, TERAVAD nurgad

• tordi KATMINE suhkrumassiga-2 erinevat moodust

• SHABLOONI kasutamine tordi kaunistamisel

• PITS ja PURJED mitmes variandis

• TARVIKUTE JA TOORAINE SOETAMINE-kust saab

Õpituba sobib hästi huvilisele, kellel on huvi tortide tegemise ja kaunistamise vastu olemas. Samuti saavad ka juba algteadmisi omavad tordimeistrid uusi nippe!

RÕHUME ÕIGETELE TÖÖVÕTETELE TERVE KOOLITUSE JOOKSUL!

Juhendab Marka Sinkkonen=>juhendanud tordi- ja lillekoolitusi, õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal, sh Inglismaal, Venemaal, Lätis, Poolas, Itaalias, Rumeenias Marika on koolitanud ja jätkab koolitamist Tartu Kutsehariduskeskuses, Viljandi Kutseõppekeskuses ja Tallinna Teeninduskoolis. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate.

Marika Sinkkonen on

TORDITEADUS ja

MINU PRANTSUSE KULLAKESED JA

MINU PRANTSUSE KULLAKESED 2 ja

TORDITEADUS 2, raamatute autor.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)tordikool.ee, vebinari hind 90€ tasumine toimub arve alusel.

Registreeri end vebinarile siin=> REGISTREERUN

Väljastame tunnistuse!

Tordikool ♥ Sind

KORRUSTORDID Vol 2– vahvlipaberist FANTAASIALILL, GEOMEETRILISE tordi põhitõed, sh toestus ja töövõtted, tekstuurid, isomalt, KUST LEIDA INSPIRATSIOONI jm. Vebinari hind 99.- Sh soodushind Vol 1 ostjale miinus 20.- (79.-) LEIAD SIIT