UUS!! KARAMELL- sissejuhatus karamelli maailma-04.05, 20.05, kell 12.00

TALLINN, POSKA 7, 04.05, kell 12.00

TALLINN, POSKA 7, 20.05, kell 12.00

SOOMES, KIRKKONUMMIS, 17.05 KELL 12.00

KOOLITUS sisaldab põhilisI töövõtteid karamelliga/ isomaldiga töötamisel, sh

-kuidas säilitada
-kuidas värvida/ toonida
-kuidas asetada/ paigutada tordile
-kuidas kasutada
-kuidas isoleerida
-töövõtted

Näitan ette ja õpilased saavad ise läbi teha:

-vaas
-pulgakommid
-geomeetrilised/ 3d kujundid
-karamelli purustamine-kristallid
-fantaasialill

Koolitus kestab ca 5h, kursuse hind on 89.- Hinnas sisaldub kohvi/ tee, töömaterjal, JA 1KG ISOMALTI!!

Juhendab Marka Sinkkonen=>juhendanud tordi- ja lillekoolitusi, õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal, sh Inglismaal, Venemaal, Lätis, Poolas, Itaalias, Rumeenias. Marika on koolitanud ja jätkab koolitamist Tartu Kutsehariduskeskuses, Viljandi Kutseõppekeskuses ja Tallinna Teeninduskoolis. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate.

Marika Sinkkonen on TORDITEADUS ja MINU PRANTSUSE KULLAKESED, MINU PRANTSUSE KULLAKESED 2 ja TORDITEADUS 2, raamatute autor.

Registreerumine siin = REGISTREERUN

Tasumine toimub arve alusel. Jälgi maksetähtaega, tähtaja ületamisel vabastame broneeringu järgmisele huvilisele.

Koolituse eest tasu ei tagastata-välja arvatud koolitajast tingitud põhjustel. Õpitoas osalemine on võimalik kinkida personaalse kinkekaardiga oma sõbrale, emale, vm

Väljastame tunnistuse!

Tordikool ♥ Sind