MAKROONID, TORDIMEISTRITE LIIT, KOOLITUSED JA MESSID VÄLISMAAL

Täna on kohe mitu toredat teemat, mida teiega jagada.

1.MAKROONID

Alustame makroonidest-jah, nüüd on palju küsitud makroonide vebinar tulemas, maksab 25.- ja on järelevaatamise võimalus-salvestus jääb alles teile mitmeks kuuks!

Makroonid-vebinar toimub 12.10.2022 kell 12.00-saab järele vaadata!

Teen eetris läbi ja seletan kõik lahti ITAALIA ja PRANTSUSE meetodil makroonidega!
Lisaks 5 fantastilist täidist ja midagi veel boonuseks.
Vebinaril käsitletavad teemad:
-tooraine
-töövahendid
-töövõtted
-pakendamine
Kui oled huvitatud, siis ole platsis, raha 25.- palun kanda Tordikool OÜ, konto nr EE931010220250676229, selgitusse makroonid ja oma fb kasutaja.
Vebinari tarbeks on kinnine FB grupp, tule koputa! https://www.facebook.com/groups/788506709025959
Siia panen tööfailid ja kuhu jäävad videod alles ka hilisemaks vaatamiseks.

2. TORDIMESITRITE LIIT

Liitu Tordimeistrite liiduga! 18.10.2022 on tulemas TML koosolek, kus kinnitatakse taas uute liikmete vastuvõttu, räägitakse järgmise aasta messidee külastusi, sh SIGEP Riminis, IBA Münchenis, Artoza Kreekas, ja muudki variandid. P.S Liidu kaudu sõidame juba nüüd oktoobri lõpus shokolaadifestivalile Pariisi! Sinna Sa muidugi ei jõua enam, aga ole platsis, et järgmisel korral kuhugi toreda seltskonnaga sõita. TML liikmeks saamiseks tuleb täita avaldus www.tordimeistriteliit.ee lehel. Liidu liikmeks olemiseks on muidugi ka muid eeliseid, loe ja uuri juba ise edasi. Siia haakub ka järgmine teema, aga selle kirjutan ikka eraldi.

3. KOOLITUSREISID

Anna endast märku, kui sooviksid sõita kuhugi väliskoolitusele. Taastame hea traditsiooni reisida ja õppida! Ole kiire, see võib juhtuda juba sel aastal, mul on üks väike plaan- Hispaania kutsub, juba novembris! Siingi eelistame Tordimeistrite Liidu liikmeid, info jõuab nendeni kõige kiiremini, lihtsalt nii on!
Kas oled juba elevil? Tsheki nüüd teemad algusest ja asu tegutsema!
Tordikool ♥ Sind