TORDITEADUS 2, Marika Sinkkonen, 2022, tordiraamat, tordipiibel, uus raamat

UUDIS!!
Autori pühendusega raamat!
TORDITEADUS 2– Sellesse tordipiiblisse-272lk-on end sisse seadnud üle 140 retsepti, ca 500 pilti samm-sammulisi õpetusi.
Raamatut võid kasutada ka õppematerjalina, vajadusel analüüsides ja märkmeid tehes. Viimaste jaoks on siia jäetud suisa mõned valged lehed.
Lisaüllatuseks teile, kes te minuga koos tordimaailmas rändate, on raamatus ka Ukraina kondiitri Nataliia Leso kaks fantastilist tordišedöövrit.
Piilu raamatusse sisse SIIT

Telli siit raamat koos pühendusega!    TELLI SIIT

Kõik need fantastilised pildid tegi Mai Grepp ja pani kokku raamatuks ka, keelekasutuse sättis korda Tiina Lebane❤️❤️❤️
Tordikool ❤️ Sind