Tordikoolitus-korrustort, naked cake, kaunistamine 04.06.2022, LISAGRUPP 05.06, ja 11.06 kell 10.00, Tallinn

Õpituba toimub Tallinnas, Poska 7.

Õpitoa kestvuseks on planeeritud kokku 8ah, mille jooksul saab õpitoas osaleja teada maksimaalsel määral infot ja nippe ( ka paberkandjal kaasa), mis on vajalikud maitsva tordipõhja valmistamiseks ja tugeva täidiste tegemiseks. Lisaks korrustordi kokkupaneku ja transpordi teooria ja praktika!

Registreeri end koolitusele siin=> REGISTREERUN
Kasutame naturaalset vahukoort. Küpsetame tordipõhjad, teeme läbi täidise, paneme tordi kokku, kaunistame tordi marjade ja muu ilusaga!

Õpituba sobib hästi huvilisele, kellel on huvi tortide tegemise ja kaunistamise vastu olemas. Samuti saavad ka juba algteadmisi omavad tordimeistrid uusi nippe!

TORT KAASA!

Juhendab Marka Sinkkonen=>juhendanud tordi- ja lillekoolitusi, õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal, sh Inglismaal, Venemaal, Lätis, Poolas, Itaalias, Rumeenias Marika on koolitanud ja jätkab koolitamist Tartu Kutsehariduskeskuses, Viljandi Kutseõppekeskuses ja Tallinna Teeninduskoolis. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate. Marika Sinkkonen on TORDITEADUS ja MINU PRANTSUSE KULLAKESED JA MINU PRANTSUSE KULLAKESED 2 raamatute autor.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)tordikool.ee, õpitoa hind 115€ (käibemaksuta), tasumine toimub arve alusel. Jälgi maksetähtaega, tähtaja ületamisel vabastame broneeringu järgmisele huvilisele.

Arve tasumine kinnitab koha koolitusele. Koolituse eest tasu ei tagastata.

Registreeri end koolitusele siin=> REGISTREERUN

Väljastame tunnistuse!

Tordikool ♥ Sind

Koolituse läbinud õppija saab nimelise soodustuse-

• Koogimeister e-poest ostmiseks 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.

• ICake e-poest ostmiseks Pavoni kaubamärgi tooted, 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.

• Tordikool OÜ kaudu ostmiseks KItchenAid kaubamärgi tooted, 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.