Tordikool-blogi ja koolitused

Servus minu uutele ja vanadele tuttavatele ja sõpradele, kes te minuga suhtlesite ja mind seostasite Seikluskohvikuga ja Seikluskohviku kaudu!

Olen nüüd edasi läinud ja pikkade sammudega taas maailma avastamas

Nagu lubasin, tordimaailmast ma ei lahku ja ei kaugene, tegelen aga rohkem süvitsi just ennast huvitavate teemadega. Sinna alla mahub jätkuvalt huvi meid ümbritseva suhtes, ehk elusotsiaalne pool, lisaks ka muutused ja arengud ühiskonnas.

Kuid magusa poole pealt tegelen meeleldi suhkrulilledega ja samuti makroonidega– olen soetanud uusi raamatuid ja need vajavad avastamist, süvenemist. Kindlasti valgustan teidki, kui midagi sealt uut ja huvitavat leian.

Jätkan koolituste läbiviimist, nö vaba inimesena, st tulen ja koolitan seal, kus vajadus ja tingimused!

Privaatsed koolitused tööpäevadel võimaldavad samuti kenasti oma aega planeerida ja balansseerimine ajaga töö ja pere vahel on lihtsam, seega olete oodatud küsima pakkumisi!

Mis siis muud, kui püsige lainel, kutsuge uusi inimesi tutvuma minu ajaveebiga (www.tordikool.ee), luban olla usin postitaja ja suhelda ka teiega operatiivselt.

Ärge unustage ka seda, et oma koolitustel osalejatele olen ka edaspidi nõuandjaks, seega küsige vajadusel.

Kallistan
Marika