Tordimeistrile- biskviidid ja täidised (makroonid), vene keeles, 19.05-20.05.2018, kell 10.00

Обязательно ознакомься с учебной программой ! Возвращаются налог.

Участник курса заберет торт который сам украсит а также макаронс. В группе 9 человек!

Бисквитный и кремовый курс представляет из себя, как правильно отсаживать крем, а также изготовим муссовые мини пирожные и макроны.

Все что приготовят участники заберут домой! Длительность курса планируется около 6-7 часов за это время ученики узнают все секреты приготовления десертов ( и в распечатанном экземпляре), что пригодится для тортовой основы и их начинки. А так же скомбинируем разные вкусы. Используем натуральные взбитые сливки а также например кондитерский взбитый крем. Испечём основы для тортов и проделаем разные начинки.

REGISTREERUN

П.С Разберем сложные моменты во время приготовления макронс!

Каждый ученик соберет сам торт из основ и начинок а также украсит его. Покажем как делать мини тортики как использовать торты и как правильно рассчитать листовой желатин.

Оплата возможна частями! Современный дизайн ! Обучение подойдет для тех кто тока хочет начать но не знает с чего нужно начинать а также для тех кто уже работает с десертами, для новых идей!

Для дополнительной информации просьба писать marika( att) seikluskohvik.ee Цена курса 159€ Оплата через счет.

Бронирование держится несколько дней после если не оплачивается курс то бронь снимается!  Фото прошлого курса модно посмотреть здесь При оплате курса и не посещение его деньги не возвращаются. До встречи

Õpituba toimub Seikluskohviku õppeklassis, Kunderi tn 28, Tallinn

Tutvu kindlasti õppekavaga! TULUMAKSU TAGASTUS!
Õpitoas osaleja saab kaasa enda poolt kaunistatud tordid ja makroonid!
Õpitoas ainult 9 osalejat-väga nõutud õpituba!

Biskviitide ja Täidiste õpituba-kursus sisaldab pritstehnika algkursust, samuti valmistame moussega minikoogimakroone!
KÕIK KAASA!
Õpitoa kestvuseks on planeeritud mõlemal päeval intensiivset 6-7h, mille jooksul saab õpitoas osaleja teada maksimaalsel määral infot ja nippe ( ka paberkandjal kaasa), mis on vajalikud tordipõhja valmistamiseks ja täidiste tegemiseks. Lisaks kombineerime erinevaid maitseid.

Registreeri end koolitusele siin=> REGISTREERUN
Kasutame naturaalset vahukoort, samuti nn kondiitri vahukreemiKüpsetame tordipõhjad, teeme läbi erinevad täidised.

P.S Makroonid-vaatame üle makroonide “hingeelu”!

Koolituse käigus paneb igaüks enese tarbeks kokku ka tordi, sama koolituse käigus valminud tordipõhjadest ja täidistest. Kursuse lõppedes kaunistame oma tordi ära. Õpime pritstehnikat (tülled 1M ja 113)-algteadmised, sh töövõtted.

Minikoogid- kuidas kasutada tordikile, lehtzhelatiini jpm

Võimalus tasuda osamaksetena!!!
P.S Terve koolituse käigus rõhutakse õigetele töövõtetele!

Õpituba sobib hästi huvilisele, kellel on huvi tortide tegemise ja kaunistamise vastu olemas, kuid ei tea, kust alustada. Samuti saavad ka juba algteadmisi omavad tordimeistrid uusi ideid!

Juhendab Marika Sinkkonen=>juhendanud mitmeid koolitusi, sh Tallinna Teeninduskoolis, Lianni Stuudios Tartus, Tigutoidu köögis jm. Õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate. Marika Sinkkonen on TORDITEADUS raamatu autor.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)seikluskohvik.ee, õpitoa hind 159€ (tulumaksutagastus), tasumine toimub arve alusel.Jälgi maksetähtaega, tähtaja ületamisel vabastame broneeringu järgmisele huvilisele. Õppekava on nähtav SIIN  Eelmise koolituse pildimaterjal on SIIN

Arve tasumine kinnitab koha koolitusele. Koolituse eest tasu ei tagastata. Kohtumiseni Seikluskohvik/ Torditeadus OÜ õppeklassis.