UUS KOOLITUS-11.02, 10.03, 05.04 “multika” tort ja SEFIIRI VALMISTAMINE-kaks ühes!

LISAGRUPP 05.04!!

INSTAGRAMI JA PINTERESTI TORDTREND!

1-PÄEVANE KOOLITUS, KAVA ALLPOOL-VÄIKE GRUPP!

Koolitus toimub Poska tn.7, Tallinn, Tordikoolis. Juhendab Marika Sinkkonen.

Koolituse teemad:

• pritstehnika jaoks sefiirikreemi valmistamise meetodid-retsept, valmistamine-IGAÜKS VALMISTAB ISE SEFIIRI OMA TORDILE!

• tordi kokkupanek

• tordi katmine sefiiriga

• tordi kaunistamine ja vormistamine “multika”stiilis

• palju ideid kaunistamiseks

• KOOLITAJA PERSONAALNE LÄHENEMINE-väike grupp

Koolitus kestab ca 6 h, tehakse valmis ja kaunistatakse tort. Koolitusel valminud tort kaasa! Grupis 5 inimest.

SOBIB KA ALGAJALE!

Juhendab Marka Sinkkonen=>juhendanud tordi- ja lillekoolitusi, õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal, sh Inglismaal, Venemaal, Lätis, Poolas, Itaalias, Rumeenias Marika on koolitanud ja jätkab koolitamist Tartu Kutsehariduskeskuses, Viljandi Kutseõppekeskuses ja Tallinna Teeninduskoolis. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate. Marika Sinkkonen on TORDITEADUS,  MINU PRANTSUSE KULLAKESED,  MINU PRANTSUSE KULLAKESED 2 ja TORDITEADUS 2, raamatute autor.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)tordikool.ee, õpitoa hind 85€ (TML LIIKMELE -10%), tasumine toimub arve alusel. Jälgi maksetähtaega, tähtaja ületamisel vabastame broneeringu järgmisele huvilisele.

Arve tasumine kinnitab koha koolitusele. Koolituse eest tasu ei tagastata.

Registreeri end koolitusele siin=> REGISTREERUN

Väljastame tunnistuse!

Tordikool ♥ Sind

Koolituse läbinud õppija saab nimelise soodustuse-

• Koogimeister e-poest ostmiseks 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.

• ICake e-poest ostmiseks Pavoni kaubamärgi tooted, 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.

• Tordikool OÜ kaudu ostmiseks KItchenAid kaubamärgi tooted, 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.