Sankt-Peterburgi kevadine koolitusreis, uued magusalauad jm

Sankt-Peterburgi kevadreis, uued magusalauad jm

Millal sa viimati Peterburis käisid, või kas üldse? Oleme sõitmas kevadele vastu ja et ühendada meeldiv kasulikuga, siis leidsime ka tordikoolituse. Ehk tahad omasugustega reisile minna? Loe allpool täpsemalt.

Plaan on siis laias laastus järgmine, ja kui see sind peaks kõnetama, anna endast kiiresti märku, sest grupi suurus on piiratud.

Reisi kestvus ja aeg-25.03.2019-29.03.2019 (või 30.03.2019). Rong lahkub Tallinnast 16.00 ja saabub Peterburi 23.58. Järgmisel ja ülejärgmisel päeval on koolitus (26.03-27.03), siis vaba päev 28.03 ja 29.03 varahommikul 6.25 läheks rong tagasi Tallinna poole. Kui on huvi, saab tagasi tulla ka 30.03 rongiga, rong saabub Tallinna 12.45 päeval.

Koolitusest endast-Koolitus korraldatakse ja viiakse läbi Jekaterina Matvejeva kondiitrikoolis.

Kursuse nimetus on-Kaasaegse disainiga tordidLOE SIIT vene keeles

Kavas on viie erineva tordi retseptid ja disainid, sh isomalt, shokolaad (tempereerimine ja kaunistused), korrustordi kokkupanek, kaasa põhjalikud tehnoloogilised kaardid (retseptid). Hind €188

Muudest kuludest-rongipilet maksab 20€-36€, majutus võib maksma minna 10-20€ öö inimese kohta (kohapeal 4ööd), seda saab vaadata veel ja otsustada. Kui pole viisat, siis see ka, ca 60€, teenustasu minule ajakulu katteks ka, 25€ inimene-selle raha sees on minu aeg, oskused ja teadmised, et leida parim majutus, transport jne, et soetada piletid. Umbes läheb siis al 350€, lisaks toit kohapeal.

Koolitus on ainult meie grupile, seega on võimalus, et saame midagi enda kasuks muuta vajadusel, paluda lisateemasid jne. Vajalik vene keele oskus, et aru saada koolitajast 🙂

Nii, kes siis tuleb meiega? Kirjuta marika(ätt)tordikool.ee

P.S Peterburis on palju häid kondiitritarvikute poode!

Magusalauad

14.02.2019 sõbrapäeval kostitasime Tordikoolis inimesi maiustega, näitame teile ka 🙂 Mõte on selles, et saame nüüdsest pakkuda magusalaudu nii poistele, kui tüdrukutele, pruutidele ja sõpradele-anna meile teada oma tulevasest tähtpäevast ja me teeme pakkumise!