TORDIKOOLITUS-KÕIK SÖÖDAVAST VAHVLIPABERIST, AIRBRUSH, 23.03.2019 10.00

PULMATORTIDE HOOAEG ON SIINSAMAS, LÄHENE LOOVALT JA UUENDUSLIKULT!

Antud koolituse raames avanevad uued perspektiivid juba töötavale kondiitrile/ tordimeistrile ja samuti on võimalik ka teistel huvilistel end kurssi viia nii vahvlipaberi nippidega/ töövõtetega, kui ka õppida tehniliselt korrektseid korrustorte kokku panema.

Vahvlipaberist lille meisterdamise oskus hoiab sinu aega tunduvalt kokku, samas, kui värvi ja suurusega seotud võimalused on lausa piiramatud!

AIRBRUSH!

Koolitus toimub Tordikooli stuudios, Poska tn.7, Tallinn

Õpitoas osaleja saab kaasa enda poolt kaunistatud 2-korruselise tordi!

Õpitoa kestvuseks on planeeritud intensiivset ca 8h, mille jooksul saab õpitoas osaleja teada maksimaalsel määral infot ja nippe ( ka paberkandjal kaasa), mis on vajalikud korrustordi kokkupanekukstranspordiks.

Teemad, mida käsitleme, loe allpool Iga õpilane teeb oma tordi, st koolitus hõlmab nii teooriat, kui ka praktikat. Kokkupandav tort koosneb-üks korrus tehis, teine korrus biskviidi ja täidisega. Erikokkuleppega on võimalus teha mõlemad korrused ka tehistooriku peale.

• biskviit ja täidis-retsept

• tordi kokkupanek-töövõtted

• tordi katmine kreemiga-vajalik massiga kaetud tordi puhul, et saada perfektne toorik massi alla-retsept ja töövõtted

• tordi katmine massiga-töövõtted

• korrustordi kokkupanek-toestus jm

• VAHVLIPABER-kõik vahvlipaberi kohta

• TEKSTUURID JA MUSTRID-vahvlipaberi abil

• LILL-vahvlipaberi kasutamine, st õpilane teeb oma tordile vahvlipaberist lille-oversize fantaasialill-ISE VALID VÄRVI!

• airbrush/ värviprits-tutvustamine, kasutamine

P.S Terve koolituse käigus rõhutakse õigetele töövõtetele!

Koolituse hind on 119€ (ei lisandu km). Hind sisaldab kergeid vahepalasid, sh marjasmuuti. Soovi korral saab lõunatada Vesivärava kohvikus, mis asub ca 200m kaugusel. Oma tort kaasa. Soovi korral saab osta tordi transpordi tarbeks karbi-2€

Registreeri end koolitusele siin=>REGISTREERUN

uhendab Marka Sinkkonen=>juhendanud tordi- ja lillekoolitusi, õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal, sh Inglismaal, Venemaal, Lätis, Poolas, Itaalias. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate. Marika Sinkkonen on TORDITEADUS raamatu autor.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)tordikool.ee

Arve tasumine kinnitab koha koolitusele. Koolituse eest tasu ei tagastata.