MOUSSE tordid JA SHOKOLAAD-sh veluur, peegelglasuur ja kaunistused, 28.10.2023, KELL 10.00

Õpime mousse tordi kokkupanekut ja šokolaadikaunistuste tegemist tordile, sh šokolaadi tempereerimist!

KATAD OMA TORDI KAS VELUURI VÕI PEEGELGLASUURIGA-Sinu enda valikul! KINGITUS-loe allpool!

Sobib ka algajale! Rõhk individuaalsel lähenemisel-väike grupp-maksimaalselt 5 õppijat!

Koolituse jooksul käsitletakse kõik teemad, mis on seotud moussetordi ja shokolaadiga , sh=>

• MOUSSETORDI teooria ja praktika
  • ŠOKOLAADI tempereerimise võimalused-teooria ja praktika
  • ŠOKOLAADIST KAUNISTUSED-tulbid, tordibordüürid ehk-randid
  • TÖÖVÕTETELE tähelepanu
  • ŠOKOLAADIVÄRVID- kasutamine-teooria ja praktika
  • TÖÖVAHENDID-vormid, kaabitsad jpm
  • IGA ÕPPIJA TEEB OMA TORDI, retseptid kaasa
  • TARVIKUD JA VORMID-kust osta, kust tellida
  • KINGITUS-IGALE OSALEJALE-kaasa üks tordirandi shabloon!

Kursuse kestvuseks on ca 8-9h.

Toorainest on kasutusel belgia shokolaad, naturaalne vahukoor, pektiin, naturaalsed marjapüreed, või 82%

Kõik koolitusel tehtu võtate koju kaasa!

Juhendab Marka Sinkkonen=>juhendanud tordi- ja lillekoolitusi, õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal, sh Inglismaal, Venemaal, Lätis, Poolas, Itaalias, Rumeenias. Marika on koolitanud ja jätkab koolitamist Tartu Kutsehariduskeskuses, Viljandi Kutseõppekeskuses ja Tallinna Teeninduskoolis. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate.

Marika Sinkkonen on TORDITEADUS ja MINU PRANTSUSE KULLAKESED, MINU PRANTSUSE KULLAKESED 2 ja TORDITEADUS 2, raamatute autor.

Registreerumine siin = REGISTREERUN

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)tordikool.ee, õpitoa hind 125€Hinna sees on kogu vajaminev materjal/ tooraine, kohvi/ tee. Lõunapaus kõrval asuvas Vesivärava kohvikus- ei kuulu hinna sisse.

Tasumine toimub arve alusel. Jälgi maksetähtaega, tähtaja ületamisel vabastame broneeringu järgmisele huvilisele.

Koolituse eest tasu ei tagastata-välja arvatud koolitajast tingitud põhjustel. Õpitoas osalemine on võimalik kinkida personaalse kinkekaardiga oma sõbrale, emale, vm

Väljastame tunnistuse!

Tordikool ♥ Sind

Koolituse läbinud õppija saab nimelise soodustuse-

• Koogimeister e-poest ostmiseks 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.

• ICake e-poest ostmiseks Pavoni kaubamärgi tooted, 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.

• Tordikool OÜ kaudu ostmiseks KItchenAid kaubamärgi tooted, 20% soodustust, kehtivus 2 nädala jooksul peale koolitust.