EKLEERID JA TÄIDISED 07.04.2018 KELL 10.00-14.00 (VENE KEELES)

Эклеры и начинки 07.04.2018 с 10:00-14:00 ( на русском языке)

По окончанию курса приготовленные изделия участники заберут собой. Каждый при окончании курса получит сертификат о прохождение курса.

Группа из 9 человек. Продолжительность курса составляет около 4 часов интенсивных занятий. Во время которого участник курса узнают информацию и секреты технологии (также в распечатанном виде) которые необходимы для приготовления изделий из заварного теста и начинок. Вдобавок украсим креативно наши эклеры!

*Классическое заварное тесто – обсудим тонкости приготовления

*Изделия – эклеры, профитроли (cream puffs, pastry choux)- изготовление

*Заполнение эклеров начинками и оформление к подаче Во время курса будем использовать классический рецепт заварного теста и выпекать двумя разными способами.

РЕГИСТРАЦИЯ СДЕСЬ  Цена за курс 55€  Преподаватель Marika Sinkonen.

Оплата за курс обеспечит место на курс, деньги не возвращаются, только если курс будет отменён.

Õpitoa kestvuseks on planeeritud ca 4h intensiivset kursust, mille jooksul saab õpitoas osaleja teada infot ja nippe ( ka paberkandjal kaasa), mis on vajalikud keedutaignast toodete valmistamiseks ja täidiste tegemiseks. Lisaks kaunistame oma ekleerid loominguliselt!

* Klassikaline keedutaigen-arutleme tooraine üle
* Tooted- ekleerid, puffid (cream puffs, pastry choux)-valmistamine
* Tooted-täidised- vaniljetäidis, pistaatsiatäidis, grenadillitäidis-osaliselt eelvalmistatud, retseptid kaasa
* Ekleeride täitmine ja kaunistamine, sh sisu ja välimuse kooskõla

Koolituse käigus kasutame klassikalist keedutaigna retsepti, kuid küpsetamine kahe erineva tehnoloogia alusel!

REGISTREERUN SIIN

Juhendab Marika Sinkkonen=>juhendanud mitmeid koolitusi, sh TallinnaTeeninduskoolis, Lianni Stuudios Tartus, Tigutoidu köögis jm. Õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal. Jätkab enese täiendamist pidevalt,olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid,PME Master Certificate.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)seikluskohvik.ee, õpitoa hind 55€,tasumine toimub arve alusel. Jälgi maksetähtaega, tähtaja ületamisel vabastame broneeringu järgmisele huvilisele!

Arve tasumine kinnitab koha koolitusele. Koolituse eest tasu ei tagastata.