Ja ta tulebki-MINU PRANTSUSE KULLAKESED-ekleerid ja makroonid, kokaraamat

Jõudsingi nii kaugele, et saan välja hõigata- ta on tulemas-minu uus lapsuke, minu uus raamat- MINU PRANTSUSE KULLAKESED. Raamat ekleeridest eelkõige ja samuti makroonidest.

Armastan neid mõlemaid, seega pidid nad koos ka ilmuma 🙂

Kuna olen hingelt koolitaja ja juhendaja, siis ei ole tegu klassikalise kokaraamatuga, vaid ikka samm-sammuliste juhistega raamat, kus õpetan algusest peale tegema ja üpris põhjalikult samuti- nii ekleere kui makroone.

Makroonide kohta-raamatus on juhised ka ERIKUJULISTE makroonide tegemiseks!

Raamatusse pildistas tooted ja kujundas eriti ägedaks Mai Grepp, toimetas Tiina Lebane, projektijuhina hoidis kätt Lia Virkus– supermeeskond-dream team, kelleta poleks seda, mis kokku tuli!

Raamat peaks kõigil eelduste kohaselt trükist tulema 16.12.2019.

Kui soovid, saad raamatu osta raamatukauplustest- Apollost ja Rahva Raamatust. Kui soovid signeeritud eksemplari, telli selle lingi kaudus==)) TELLIN

Et natuke aimu saada sisu poole pealt ka, lisan natuke pildimaterjali ja

.

Mis siis muud, kui tellima.

Tordikool ♥ Sind