TEEME SEFIIRI! 21.03.18 KELL 16.00-20.00 (EESTI JA VENE KEELES)

LISAGRUPP-22.03.2018, 16.00-20.00!

TEEME SEFIIRI! 21.03.18 KELL 16.00-20.00 (EESTI JA VENE KEELES)

Õpi valmistama maitsvat sefiiri, kasutame agar-agarit ja naturaalseid püreesid!

Õpitoas osaleja saab kaasa kohapeal valmistatu!
Õpitoas ainult 9 osalejat!

Õpitoa kestvuseks on planeeritud ca 3-4h kursust, mille jooksul saab õpitoas osaleja väikeses grupis läbi teha puviljamaitselise sefiiri valmistamise- kaks erinevat maitset!
Lisaks viimistleme sefiirid ja pakendame kaasa!

* Sefiiri valmistamiseks vajalik tooraine+valmistamine
* Sefiiri pakendamine (alus+karp)
* Sefiiri retsept kaasa

REGISTREERUN SIIN

Juhendab Marika Sinkkonen=>juhendanud mitmeid koolitusi, sh TallinnaTeeninduskoolis, Lianni Stuudios Tartus, Tigutoidu köögis jm. Õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal. Jätkab enese täiendamist pidevalt,olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid,PME Master Certificate.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika@seikluskohvik.ee, õpitoa hind 45€,tasumine toimub arve alusel. Jälgi maksetähtaega, tähtaja ületamisel vabastame broneeringu järgmisele huvilisele!

Arve tasumine kinnitab koha koolitusele. Koolituse eest tasu ei tagastata.