Tordikool esitleb-Kitchen Aid uus toode-sõel ja kaal ühes “isikus”

Tänane päev on lihtsalt suurepärane! Eks iga päev võib tore olla, sõltub meist endist ka 🙂

Aga, iga päev ei ole niimoodi, et Kitchen Aid Eesti juht tuleb su juurde, annab kätte ühe kirjut karva karbi ja ütleb: “Proovi, katseta ja anna tagasisidet!”

Ehk siis täiesti uus Kitchen Aid toode, pole nö turule jõudnud veel!! Minu lemmikbrändi uus toode!

Lihtsalt nii äge, ei ma suutnud pikalt selle kastiga ringi käia ja siin ma nüüd olen, seadeldis mitu korda lahti võetud ja kokku pandud, ühte ja teist sisse pandud ja vändatud ringi erinevatel kiirustel ja ta töötab!, et aidata mind ja teisi minusuguseid, keda meil on siin ju üpriski palju.

Pikk jutt jah? Et milles siis asi ja mida sellega teha saab? Lihtsamalt öeldes on see SÕEL, ja ta on lisatarvikuna mikserile. Kinnitades selle mikseri noka külge, töötab ta vastavalt mikseril valitud kiirusega, vastavalt vajadusele kiiremini või aeglasemalt. Seadmel on ka integreeritud kaal, ehk siis saab otse mahutisse kallata vajalik kogus nt jahu ja masin sõelub selle otse taignasse. Muide kaalu saab ka eraldi kasutada, lihtsalt laual kena ja armas, taara-nupp ja puha.

Nii et sõelume jahu otse taigna sisse? Näkää, mitte ainult 🙂 Mina panin sinna ka tuhksuhkru ja mandlijahu! Kohe vastavalt retpseptile mõlemad ained mahutisse, kaaluma eraldi ei pea ja nupule vajutus ja umbes täpselt 50 makrooni tarbeks 1,5 minutiga see tehtud saigi. I am in heaven 🙂

Kes nüüd laupäeval makroonikoolitusele tuleb, näeb seda asja ise ka, seniks vaadake pilte ja videot!

Ja vastates ennetavalt teie järgmisele küsimusele, et mis on hind?! Hinnaks saab poodides olema umbes 149€. Võimalik, et saab soodsamalt, kui teeme tutvumiskampaania nt oma Tordikooli klientidele. Nii et, palun registreerida end meilisaajaks kodulehel ja saate info meilile, kui toode on Eestis saadaval. Võib ka eeltellimusi teha.

Et siis selline päev täna! Uute kohtumisteni, tulge külla!

Tordikool ♥ Sind