VÕRUS! VAHVLILILLED-AUSTINI ROOS JA TULIKAS-16.02.2019, KELL 10.00

Kursuse teemaks on austini roos, roosidest ilusaim, no vähemalt on ta üks kauneimaid  😳Lisaks aasia tulikas-ranunculus!

Kasuta järelmaksu võimalust-koha broneerimine 25€, ülejäänud kokkuleppel!

Sobib ka algajale! Õpituba toimub Võrus, Räpina mnt.12, Koogimeister poes.

Koolituse jooksul käsitletakse kõik teemad, mis on seotud kaunite vahvlilillede tegemisega, sh=>

• lilletraadi valimine, mõõdud
  • vahvlipaber ja omadused
  • vormid
  • lilleteip
  • vahvlilille värvimine pulbervärvide abil

Kursuse kestvuseks on ca 8h.

Valmistame suure ja õitsva austini roosi, aasia tulika(ranunculus) ja rohelised lehed!

Juhendab Marka Sinkkonen=>juhendanud tordi- ja lillekoolitusi, õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal, sh Inglismaal, Venemaal, Lätis, Poolas, Itaalias. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate. Marika Sinkkonen on TORDITEADUS raamatu autor. Vahvlilli õppis tuntud koolitajate Natasha Ananjeva ja ka Aljona Orlova käe all.

Registreerumine siin = REGISTREERUN

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)tordikool.ee, õpitoa hind 115€. Hinna sees on kogu vajaminev materjal/ tooraine.

Tasumine toimub arve alusel. Jälgi maksetähtaega, tähtaja ületamisel vabastame broneeringu järgmisele huvilisele.

Kasuta järelmaksu võimalust-koha broneerimine 25€, ülejäänud kokkuleppel!

Koolituse eest tasu ei tagastata.

Õpitoas osalemine on võimalik kinkida personaalse kinkekaardiga oma sõbrale, emale, vm

Väljastame tunnistuse!