Tagasivaade tegusale oktoobri/ novembrikuule/ Tordikooli tegemised

Tagasivaade tegusale oktoobri/ novembrikuule/ Tordikooli tegemised

Kahjuks ei ole saanud nii palju kajastada Tordikooli tegemisi, kui oleks tahtnud. Sellest sügisest sai Tordikool suurema hoo sisse ja see hoog ei paista raugevat  😆  Loodan muidugi vaiksemale perioodile detsembri teises pooles ja jaanuaris.

Miks ma seda üldse jagada tahan, on see, et koolitused ja nende läbiviimine, on otsene suhe klientidega, vahetu võimalus eneseteostuse teel ja võimalus õppida ja täiustada oma oskusi, areneda ühesõnaga. Paigalseisu ja tammumist kardan kõige rohkem, siis on rahulolematus kerge tulema. Ja muidugi kõik mu õpilased, keda on olnud õnn juhendada, te kõik annate mulle midagi, midagi jääb hinge ja saate kaasa ka tükikese minust, nii et jah, mu töö on mu elustiil ja ma olen väga väga õnnelik inimene!  😳

Vaheinfona, et Tordikooli koolitustega paremini kursis olla, sai tehtud KOOLITUSKALENDER, klikake aga peale ja jooksvalt on kõik koolitused kirjas. Täiendame veel, sest Õnne koolitused ka ju 🙂

Niisiis, oktoobris 4 privaatkoolitust, 8 koolituspäeva (mõni pealelõunast alates õhtuni välja), mõned tellimustordid sinnajuurde. Ma ei tea, kust see aeg kõik võetud sai, aga väga tore on ju ka olnud. Lisan natuke pildimaterjali töömelust.

Oktoobrisse mahtus veel Foodfest, suurim toidumess meil siin. Mina sain rõõmsalt Kitchen Aid Eesti suures ja värvilises boksis miksrit ja sõela näidata töös, valmistasin plaatide kaupa makroone. Suur tänu, kes läbi tuli ja toodetega tutvust tegi! 

Novembris-Tordikooli ametlik avamine! Aitäh kõigile, kes läbi tulid ja meiega maiustasid! Siis oli meil siin veel 9 koolituspäeva, mõned privaatkoolitused.

Kes palju teeb, see palju jõuab- jõudsime Õnnega ka Moskvas koolitusel ära käia  😆 Kiirelt sinna ja tagasi, mis meil häda, aastane viisa sai tehtud, osta ainult pilet ja sõida kohale. Vahvlilillede koolitus seekord jälle. Küll aga uued tehnikad, ma ei ole kindel, et saan neid kõiki kasutada, sest kombineerides neid nt eelmisel koolitusel saadud infoga, siis mõned asjad on keerulisemad…Saab otse ja paremini  🙄

Novembris tegime heategevustordi, 120-le inimesele, koostöös Tordimeistrite Liiduga, asenduskodude töötajate auhinnagalale, Kuldne Kartul, oli vahva meisterdamine! Kohe järgmisel päeval tegime Õnnega 200-le inimesele No99 teatri sulgemisele pühendatud mustad suured tordid  😎  Jällegi põnev väljakutse.

Laias laastus kõik, on seda vähe või palju, võite ise otsustada.

Uute kohtumisteni Tordikoolis, Poska tn.7, Tallinn

Tordikool ♥ Sind

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TrackBack URL

https://www.tordikool.ee/tagasivaade-tegusale-oktoobri-novembrikuule-tordikooli-tegemised/trackback/

ÜLES TAGASI