Koolitused Võrus-08.12.2018 ja 09.12.2018

Kohtume Võrus, Koogimeistri poes, et veeta kaks tegusat päeva Lõuna-Eesti toredate inimestega.

TORDI KOKKUPANEK, VIIMISTLUS, PULGAKOOGID-08.12.2018, kell 11.00

PIPARKOOGID/ KAUNISTAMINE, ÕPITUBA, 09.12.2018, KELL 10.00-14.00

_________________________________________________________________________________________________

08.12.2018- Alustame kell 11.00 ja koolitus kestab 6h vähemalt, st arvestada tuleks 17.00, aga nagu ikka, kõik sõltub grupist!

Nagu ikka, igaüks teeb oma tordi ja oma pulgakoogid, ja kõik see kaasa!

Tordikoolituse programm, sisaldab siis

• tordi kokkupanek-vajalikud töövõtted ja töövahendid, igaüks teeb oma tordi

• tordi viimistlus-sh täidis, retseptid, töövõtted ja töövahendid, valmistamine

• pulgakoogid-töövõtted ja valmistamine, retseptid, töövõtted, valmistamine

Pulgakookide katmisel kasutame Callebaut kvaliteetshokolaadi, pärleid ja muid käepäraseid kaunistusi.

P.S Tordi kõrgus on suurusjärgus 12-15cm!

Õpitoa kestvuseks on planeeritud 5-6h. Grupis kuni 5 inimest. Koolitus toimub Võrus, Koogimeister poes.

Koolituse hind on 69€ (ei lisandu km). Soovi korral saab osta tordi transpordi tarbeks karbi Koogimeistri poest või võta enda oma kaasa.

09.12.2018, alustame kell 10.00-PIPARKOOGID

Koolitus sobib väga hästi algajale!

Õpitoa käigus valmivad piparkoogid, mille juures on kaunistamiseks kasutatud erinevaid tehnikaid.

Kava-

• Piparkoogitaina valmistamine-kohapeal küpsetamine, sh retsept kaasa

• Suhkruglasuuri ehk Royal Icing´u valmistamine-retsept, sh erinevad konsistentsid-3 konsistentsi

• Piparkoogi katmine glasuuriga

• Glasuurist lilled-fantaasialill, roos

• Kaunistamine-šablooniga kaunistamine, suhkrumassist kaunistused, toiduvärvide kasutamine

Piparkoogid saab kaasa-kaunista ja valmista nii palju, kui jõuad! Rõhume õigetele töövõtetele!

2-3 piparkoogi tarbeks saad karbi, vajadusel on võimalik pakendit juurde osta.

Juhendab Marika Sinkkonen=>juhendanud mitmeid koolitusi, sh Tallinna Teeninduskoolis, Lianni Stuudios Tartus, Tigutoidu köögis jm. Õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate. Marika Sinkkonen on TORDITEADUS raamatu autor.

Hind  50€-tasuda arve alusel. Arve tasumine kinnitab koha koolitusele. Õpitoa kestvus ca 4-5 h.

Registreeri end koolitusele või kasvõi mõlemale koolitusele siin=> REGISTREERUN

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)tordikool.ee

Arve tasumine kinnitab koha koolitusele. Koolituse eest tasu ei tagastata.

Kohtumiseni Võrus!

Tordikool ♥ Sind