PIPARKOOGID/ KAUNISTAMINE, ÕPITUBA, 19.12.2018, KELL 15.00-19.00

Koolitus toimub Poska tn.7, Tallinn, Tordikooli uues stuudios.

Koolitus sobib väga hästi algajale!

Õpitoa käigus valmivad piparkoogid, mille juures on kaunistamiseks kasutatud erinevaid tehnikaid.

Kava-

• Piparkoogitaina valmistamine-kohapeal küpsetamine, sh retsept kaasa

• Suhkruglasuuri ehk Royal Icing´u valmistamine-retsept, sh erinevad konsistentsid-3 konsistentsi

• Piparkoogi katmine glasuuriga

• Glasuurist lilled-fantaasialill, roos

• Kaunistamine-šablooniga kaunistamine, suhkrumassist kaunistused, toiduvärvide kasutamine

Piparkoogid saab kaasa-kaunista ja valmista nii palju, kui jõuad! Rõhume õigetele töövõtetele!

2-3 piparkoogi tarbeks saad karbi, vajadusel on võimalik pakendit juurde osta.

Juhendab Marika Sinkkonen=>juhendanud mitmeid koolitusi, sh Tallinna Teeninduskoolis, Lianni Stuudios Tartus, Tigutoidu köögis jm. Õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate. Marika Sinkkonen on TORDITEADUS raamatu autor.

Hind  45eur-tasuda arve alusel. Arve tasumine kinnitab koha koolitusele. Õpitoa kestvus ca 4 h.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika(ätt)tordikool.ee
REGISTREERUN SIIN

Kohtumiseni Poska tn 7, Tordikooli stuudios!