Superuudised!

Koostöös Kitchen Aid Eesti´ga teeme teile, kallid Tordikooli ja Seikluskohviku kliendid, superpakkumise!

Teame täpselt, et vajate seda toodet, et uurite aeg-ajalt hinda, sest käite meie koolitustel ja kasutate neidsamu masinaid 🙂

Seega, anname võimaluse päkapikkudele, anname võimaluse teha kingitus iseendale, täna või jõuluks.

Pakkumisel on Kitchen Aid Artisan mikser, 4,83l, värvivalik on punane ja beež.

Lisaandmetena veel sellist infot-

*Täismetall nii seest kui väljast. Seetõttu on mikser küll raske, aga stabiilne ja vastupidav

* Planetaarne liikumine

* Mootoril on “nokas” otseülekanne – vähem energiakulu, väiksem rikkeoht ning ka vaiksem

* Lihtsa kuid efektse disainiga , ümarad vormid – lihtne puhastada

* Ergonoomilise käepidemega 4,8L roostevabaterasest kauss – võimalik juurde osta ka erineva suurusega lisakausse ,ka klaasist

* Komplektis on vispel, segamismõla ning taignakonks

* Mikserile on võimalik juurde osta lisatarvikuid alates pasta- ja ravioolivalmistajast, hakklihamasinast, tsitrusepressist kuni jäätisevalmistajani. Lisade kinnitusauk on alati ühes mõõdus, mistõttu sobivad kõik lisatarvikud kõikidele KitchenAid’i mikseritele – ei ole tähtis, kas see on ostetud 20a tagasi või alles eile.

* Valmistatud Ameerika Ühendriikides

* Tootjapoolne täisgarantii eraisikust ostjale on 5 aastat

Küsi hinda marika(ätt)seikluskohvik.ee, või helista mulle 56617597

Pakkumine kehtib, kuni kaupa jagub!

Piparkoogitaigen.

Tordikoolis on võimalik saada selgeks piparkoogitaigna tegemise nipid ja saladused! Võid tulla üksi või sõbra/ sõbrannaga, teeme privaatkoolituse. Võid teha ka meeskonnaüritusena koolituse- töötame läbi retseptid (min.2tk), valmistame taigna, küpsetame.

Hinnapakkumist küsi samuti marika(ätt)seikluskohvik.ee, või helista mulle 56617597.

Makroonid-need jalgadega kullakesed.

Tordikoolis võid privaatkoolituse raames või sõbra/ sõbrannaga koos selgeks saada makroonide valmistamise nipid ja trikid 🙂 Teeme ka täidised ja koju saad minna koos endavalmistatud makroonidega!

Hinnapakkumist küsi marika(ätt)seikluskohvik.ee, või helista mulle 56617597.

Uute kohtumisteni, kallid kliendid!

Marika

Tordikool