TORDIKOOLI UUDISEID-UUS koolitus, TÖÖTUKASSAGA koostöö, RETSEPT

TORDIKOOLI UUDISEID-UUS KOOLITUS, TÖÖTUKASSAGA KOOSTÖÖ, RETSEPT

Teretus, kallid kliendid ja kallid sõbrad!!

Oleme suve poole liikumas ja ehk tahaks hoopis mõelda, kuidas näpud mullaseks saab? Kuid tundub, et paljudele meist on suvi ka üks põnev hooaeg, kuna pidupäevi on inimestel ka mitmeid, on tore saada kokku sõprade ja sugulastega, peetakse pulmapidusid ja teisedki tähtsad üritused. Seega tahate ikka õppida ka, nii oleme siin aru saanud, sest kirjad tulevad, küsimustega, et millal üks või teine õpituba uuesti tulemas on. Niisiis, vaadake üle, KOOLITUSKALENDER on saanud täiendavaid ridu, ka suveks.

Täiesti UUS õpituba on MAGUSALAUDsee on nö prooviversioon. Võimalik, et tuleb ka lisaks täiesti uus üpituba LASTE SÜNNIPÄEVA MAGUSALAUD, nii poistele, kui tüdrukutele eraldi võetuna, kus jagame teile nippe ja nõuandeid, et kuidas ise oma lapsele magusalaud teha, kust osta, kuidas kaunistada, sest meil ON PALJU HÄID MÕTTEID, onju Õnne 🙄 ?

Koostöö TÖÖTUKASSAGA

Saime lõpliku kinnituse, et Tordikool on Eesti Töötukassa uus koolituskaardi partner, et pakkuda oma klientidele võimalust Tordikoolis õppida. Mis seal ikka, meie oleme valmis. Vajadusel koostame teile ka individuaalse õppekava, mille alusel saate koolituskaardil olevaid vahendeid kasutada kompaktse kursusena, mitte noppides neid koolituskalendrist üksikute õpitbadena. Ma arvan, et see rõõmustab paljusid, kuigi jah, pikendab jälle järjekordi kursustele. Püüame ikka olla operatiivsed ja aktiivsed ja loodame toredale jätkuvale koostööle!

Jätkuvalt oleme valmis PRIVAATKOOLITUSTE raames pakkuma teile ka individuaalset lähenemist. Kirjutage!

RETSEPT. Pakun ühe toimiva ja toreda retspepti beseede tegemiseks. Kui teile see meeldib, ärge olge kadedad jagamast meie uudiskirja ka teistega!

Munavalge 100g, suhkur 200g, näpuotsaga sidrunhapet, soovi korral toiduvärv, nt pasta-või geelvärv (Koogimeister e-poest saab) P.S, Kui said nt 3-st munavalgest kokku 90g munavalget, siis ära hakka uut muna purustama, vaid korruta olemasolev munavalge kogus 2x, et saada õige kogus suhkrut.

Edasi. Kalla täiesti puhtasse, rasvavabasse kuumakindlasse anumasse munavalge ja suhkur, tõsta see auruvannile (peaaegu sama, mis vesivann, aga anuma põhi ei tohi vette ulatuda). Sega seal munavalget ja suhkrut, segu soojeneb, suhkur sulab. Seda nimetatakse ka shvetisi meetodil besee valmsitamiseks. Ära üle kuumuta, segu ei tohi hakata hüübima, kraade ära lase üle 50-60C. Kui suhkur on lahustunud, st näpu vahel ei ole tunda terakesi, asu vahustama. Kusagil poole peal võiksid lisada sidrunhapet, see on oluline vaid maitse jaoks, saab ka ilma teha. Vahustama peaks nii kaua, et segu oleks tugev ja kannataks pritsida, samuti, et sidrunhape oleks lahustunud. Vahepeal võid lisada ka toiduvärvi. Tõsta pritskotti sobiva kujuga tüllega ja pritsi soovitud tupsukesed küpsetupaberile. Ahju lähevad need nunnukesed siis 90C juures ja umbes tunniks. Kui oled teinud suuremad beseed, võid kuivatamise aega pikendada. Beseed säilivad toatemperatuuril.

Püsime lainel ja ilusat varsti algavat suve!

Tordikool ♥ Sind