ISOMALT- meistriklass Dolce Vita stuudios, Soo 46, Tallinn

Vahendan seekord kursust, mille korraldavad toredad kolleegid, Dolce Vita kondiitristuudiost.

Mina olen palutud tõlkima eestikeelsele kursusele, seega see äge õpituba on saadaval teile emakeeles.

Info allpool, soovi korral kirjutada otse neile.

Isomaldi meistriklass, viib läbi Irina Skorõh @varenki_pechenki 26-27.02.2020 meie köögis @dolcevita_kj , Soo 46.
26.02 Vene rühm
27.02 Eesti rühm -tõlge kohapeal Marika Sinkkonen

Uued suunad tordimaailmas, uued võimalused-see ongi ISOMALT. Antud koolituse eesmärgks on võimalikult kompaktselt anda maksimum teadmisi ja praktilisi oskusi! Selle 1-päevase koolituse raames töötame läbi maksimum kujundeid ja kujusid. Sellepärast pogramm sisaldabki põhiliseid töövõtteid isomaldiga töötamisel, sh

-kuidas säilitada
-kuidas värvida/ toonida
-kuidas õigesti asetada/ paigutada tordile
-kuidas kasutada
-kuidas isoleerida
-tehnilised andmed temperatuuri ja niiskuse kohta

Seega see kursus on väga suure osakaaluga teoreetiliste teadmiste ja 100% praktiliste oskuste omandamiseks

Õpilased saavad ise läbi teha:
-pulgakommid
-alused figuuridele
-vitraazhid
-geomeetrilised/ 3d kuubid
-geomeetrilised/ 3d pallid
-karamellist õun
-karamellist kõrvitsad ja kirsid
-tehnika lillede tegemiseks

Kõik see toimub koolitaja juhendamisel, kes vastab ka kõikidele teie küsimustele! Kursuse lõppedes saate tunnistuse!
Tasub kiirustada registreerumisega, et saaksite osaleda sellel kursusel, et olla kursis uuendustega tordimaailmas ja edaspidi üllatada oma kliente, sest selliseid asju pole nad veel näinudki!!!

Kursuse hind on 180.- Hinnas sisaldub kohvi/ tee, lõunasöök, koolitus, juhendaja, materjal, koristamine. Koha broneerimiseks tuleb tasuda ettemaks vähemalt 50%-see oleks 90.- Ülejäänud osa tasutakse kursusele saabudes. Koolituse eest tasutud summasid ei tagastata, välja arvatud koolitajast tingitud juhtudel. Kaasa vahetusjalatsid, põll ja motivatsioon.

Tervitades

Dolce Vita stuudio

2 kommentaar(i)

1. Kaja - says: Vasta

Soovin osaleda 27.02 kui algus on hiljemalt kell 10.00

• Marika - says:

Algus vist oligi 10.00 Lisainfo on Dolce Vita fb lehel.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

TrackBack URL